(Фото) Џенифер Лопез целосно се разголе

Познатата Џенифер Лопез остави без здив милиони фанови со најновата слика што ја објави на Инстаграм, додека позираше во неверојатно секси издание.

Во бело трико (или костум, не сме сигурни) позира покрај огледалото додека седи на подот и покажува многу повеќе од очекуваното, а Инстаграм се „вжешти“ од лајкови и коментари.

За само два часа, жешката Џеј Ло, која изгледа беспрекорно на 52-годишна возраст, доби повеќе од два и пол милиони лајкови, а доколку продолжи да ја „промовира“ својата козметичка линија вака, обожавателите ќе имаат што да видат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Коментари

Популарно