(Фото) Нивес Целзиус повторно во провокативна поза

Хрватската старлета, пејачка, и актерка  Нивес Целзиус се  почесто знае како да ги „запали“ своите  следбеници на Инстаграм, со провокативни фотографии.

Во верем на пандемија кога нема настапи и излегување таа наоѓа начин како да го привлече внимамнието на своите фанови, а тоа често е разголување, па така и овојпат.

Нивес објави серија жешки фотографии на кои позира во градник, но и во провокативна поза со раширени нозе во тесно фустанче.

Коментари

Популарно