(Фото) Згодна Русинка со најтенок струк го облече најоскудното бикини на светот

Руската инфлуенсерка Лили Ермак лансираше нов „тренд“ на Инстаграм минатата година, кога наместо фустан си стави хартиена кеса (да, добро прочитавте), а сега постави нов предизвик - најмалите „бикини“!

Веќе видовме панделки и секакви триаголници, но малку луѓе би се осмелиле да носат вакви бикини.

Инстаграм профилот на оваа провокативна Русинка, која има скоро 2 милиони следбеници, е полн со разголени фотографии, а ова се само некои од нив - проценете дали станува збор за бикини или долна облека!

Ова сепак не е единственото разголено издание на Ермак. Во прилог погледнете уште неколку провокативни фотографии.

Коментари

Популарно