(Фото) Станија во cekcи фотосесија во проѕирна долна облека

Српската старлета Станија дефинитивно го знае рецептот за популарност меѓу мажите. 

Со секси фотки таа секојднево придобива се повеќе фанови, а сега повторно позираше во долна облека, а на „стори“ постави и неколку фотографии на кои испробва нови тренерки и се разбира во преден план се огромните гради.

Коментари

Популарно