(Фото) Го прослави својот роденден, па позираше „како од мајка родена“

Познатата светска пејачка Џеси Џеј по повод својот рооденден објави фотографија на која позира целосно гола.

Таа на 27-ми март наполни 33 години, а фотографијата која ја сподели предизвика висстинско воодушевување кај нејзините обпожаватели кои ја наградија со илјадници коментари и лајкови.

„Презгодна“, „Моќна фотографија и жена“, „Кендал Џенер, сокриј се“, се дел од коментарите кои се нижат под фотографијата на Џеси.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessie J (@jessiej)

Коментари

Популарно