(Видео) Холивудската актерка ослабна 30 килограми па се сними сосема гола

Комичарката и актерка Ребел Вилсон последните 12 месеци речиси целосно го смени изгледот и ослабе неверојатни 30 килограми.

Секојдневно објавува фотографии со кои е документирано нејзиниот пат од холивудската „дебелка“ до сегашната неверојатна трансформација.

Ребел сега сподели видео во кое се сонча целосно гола и за само два дена собра милион прегледи. „Кога сонцето изгрева во Лондон, веднаш преминувам на голо сончање“, напиша таа.

Ребел се сончала на балконот на луксузен хотел во кој престојува, сместен во близина на реката Темза.

Многу од нејзините следбеници реагираа, а еден напиша дека изгледа прекрасно, додека другите најмногу се фокусираат на нејзиниот задник и исончаниот тен.

„Отсекогаш си била убава“, „Гориш“, „Љубоморен сум“, беа низа воодушевени коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson)

Коментари

Популарно