(Видео) Гавазова со езготичен танц и провокативен стајлинг ги излуде фановите

Една од најатрактивните и најубавите фолк пејачки во Македонија освен што знае да пее уште еднаш покажа дека има талент и за танцување.

Сузана Гавазона на Инстаграм објави видео на кое танцува облечена во тесни хеланки кои се „исечени“ по целите нози се до препозните и колковите, па тешко е да не се запрашате дали таа воопшто носи и долна облека.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Таа е активна на социјалните мрежи и често знаее да запее и заигра, а видеото да го постави на Инстаграм, по што секогаш следат низа коментари и лајкови кои и покрај пофалбите за пеење често одат и на сметка на нејзиниот изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Коментари

Популарно