(Видео) Станија во тесни хеланки и длабоко делоте вежба во теретана, а сите околу неа се потат

Новите хеланки кои се хит на „Тик Ток“ не одолеа,па ги облече Станија Доброевиќ и сподели неколку фотографии.

Имено таа позираше во огледало, а во преден план беше нејзиниот совршен задник.

Станија е позната по двојата топ фигура, па често споделува и фотки и видеа од теретана на кои се гледа како напорно тренира, а резултатот е видлив и често ги препотува мажите.

Таа неодамна славеше роденден со најблиските, а не изостана и секси фотосесија која и те како го привлече вниманието на сите.

Коментари

Популарно