(Фото) Фановите згрозени од гумените влечки на Ким Кардашијан

Додека целиот свет зборува за разводот со Каније, Ким Кардашијан позираше на Инстаграм во тесен комплет за вежбање, и необични чевли. Ким Кардашијан прошета во гумени влечки „Yeezy“, потпишани од нејзиниот (наскоро бивш сопруг), Канје Вест.

Ким носеше златна верзија, за да и парира со жолтиот топ и хеланки што ги истакнуваа нејзините облини, а овие чевли ги згрозија нејзините фанови кои ги нарекоа најгрдите и најскапи фудбалски чизми „Миу Миу“, како и „ѓаволски“ патики.

Коментари

Популарно