(Фото) Мелита и Барбара уживаат во Маврово

Поранешната водителка Мелита Ракчевиќ и нејзината ќерка Барбара викендов одлучија да го поминат во Маврово.

Двете на Инстаграм споделија моменти од патувањето, хотелот и дел од зимската идила кога ги опкружуваше.

Имено тие како најдобри другарки пееја и се забавуваа во автомобилот, а кога пристигнаа во Маврово, Мелита сподели неколку фотографии  од хотелот во кој се сместени и покажа дека ужива.

Чаша вино, кафе , снег, но и базен, двете дами уживаа во секој момент.

Коментари

Популарно