(Фото) Ирина ја прослави врската со фудбалер, а сега е милионерка во танга!

Иако е познато дека нема многу среќа во љубовта, сепак Ирина Шајк покажа дека е успешна манекенка и изгледа подобро од било кога.

Имено пред шест години таа раскина со Кристијано Роналдо, а како причина за ставање крај на врската , руската манекенка наведе дека било неверство за кое Ирина зборуваше во едно интервју: „Кога некој друг ќе ти ги отвори очите...“ рече таа и едвај ги задржа солзите.

Во истото интервју таа збоуваше и тешкото детство и почеток на кариерата, како и дека додека се обидувала да стане позната манекенка често гладувала, а се случувало и едно парче пица да го дели со останатите другарки кои заедно со неа барале среќа на модните писти.

Сепак Ирина брзо си ја нашла својата среќа во актерот Бредли Купер со кој има и ќерка. Сепак после неколу години и таа врска заврши, а сега Ирина на социјалните мрежи покажа како изгледа после се и во услови на пандемија.

Таа објави низа слики на Инстаграм каде позира во мрежеста трико, халтери, танга, мал градник ... погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Коментари

Популарно