(Фото) Кендал Џенер со жешки кадри - позираше речиси гола

Од кланот на Кардашијан и Џенер што и да објават тоа секогаш е проселдено со големо внимание и секако милиони лајкови, што беше случај и овојпат.

Имено Кендал Џенер, модел и ријалити sвезда, ги почести своите следбениците со жешки кадри во бикини со беж боја и изгледаше како на себе да не носи ништо.

На инстаграм ја следат 158 милиони луѓе па не е ни чудно што за еден ден доби повеќе од 9 милиони лајкови и секако еден куп коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Коментари

Популарно