(Фото) Старлетата во едвај видлива танга и зајачки уши на главата

Интернет ѕвездата Росана Аркл стана позната во јавноста по учеството во реално шоу, по што се здоби со голема популарност на социјалните мрежи, каде што секојдневно ги воодушевува своите следбеници со голи фотографии.

Атрактивните „плавуша“  доби „армија“ од пет милиони следбеници објавувајќи провокативни слики, главно во костим за капење или долна облека, а сега нејзината нова објава предизвика вистински хаос на Инстаграм.

Розана позира свртена со грб на објективот, а нејзиниот задник е во едвај видлива танга во беж боја. Старлетата врз тангата облече и провокативни мрежести чорапи со кои го зачини секси изгледот, а на главата стави зајачки уши.

Па како тоа да беше малку, следеа уште неколку секси изданија во долна облека:

Коментари

Популарно