(Фото) 9 милиони лајкови за задникот на Георгина

Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо очигледно знае како да ги стави критиките во втор план, а тоа го направи со објавување на фотографија, на која сите гледаа во неговата девојка Георгина Родригез.

Георгина му помогна на Роналдо со тоа што нејзиниот задник го стави во прв план и така доби огромен број на комплименти за нејзиниот феноменален изглед.

Да потсетиме, Роналдо беше критикуван од јавноста дека го фрлил дресот на Јувентус, но денешната фотографија за момент го тргна вниманието од неговиот потег.

Коментари

Популарно