(Фото) Џенет Гарсија позираше топлес

Најубавата презентерка на временска прогноза од неодамна одлучи да ги продава своите фотографии а страницата за возрасни „Onlyfans“,па сега повеќе од било кога објавува провокативни фотографии и видеа на својот Инстаграм профил.

Мексиканската презентерка Џенет Гарсија е позната како најзгодната и најсексапилна ТВ личност, но и сопственичка на најубавиот и најсекси задник на светот, а сега објави топлес фотографија и ги излуде своите фанови.

Погледнете:

Коментари

Популарно