(Фото) Георгина позира пред приватниот авион, сите ја забележаа чантата од 70.000 долари

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез отпатува во Париз. На Инстаграм, таа позира пред приватниот авион во опуштено издание.

Носи фармерки, кошула и патики, а вниманието го привлече нејзината чанта. Во раката држеше скапа торба од крокодилска кожа на Хермес Биркин во портокалова боја.

Цената на таквата торба е околу 70 илјади долари.

Коментари

Популарно