(Фото) Скопјанката Елеонора во фустан кој само на неа може вака да ѝ стои

Скопјанката Елеонора Миљковиќ, која јавноста ја запозна во учеството на српското реално шоу „Задруга“, имавме можност да ја гледаме и во видео записи и проекти на популарните пејачи.

Елеонора е една од најубавите жени на нашата естрада. Таа сепак одлучи да се пресели во Белград, каде е професионално поангажирањана.

Елеонора е доста активна на социјалните мрежи, а со последните фотографии измами воздишки кај публиката, особено кај машкиот пол.

Коментари

Популарно