(Видео) Нивес покажа како ги поминува празниците

Хрватската старлета Нивес Цесиус  со секоја своја објава на Инстаграм привлекува огромно внимание кај публиката.

Овој пат таа изненади со видео на кое се гледа како вредно работи на балконот од својот дом. „А како вие го поминувате поточното попладне?“ ги праша Нивес фановите.

Таа исто така напомена и дека е „сам свој мајстор“.

Коментари

Популарно