(Фото) Џенифер Лопез со деколте до папокот

За Џенифер Лопез дефинитивно важи  изреката „жените се како виното,колку постари толку поубави“. Џенифер Лопез вчера настапи на концертот Vax Live во Лос Анџелес.

Целта на концертот е да ги освести луѓето за важноста од вакцинирање, но нејзиниот стајлинг привлече големо внимание. Таа носеше бел комбинезон со сребрени детали, а деколтето до папокот.

Јасно е дека нејзините фанови не се штедеа и ја опсипаа Џеј Ло со коплименти.

Носеше и дијамантски ѓердан, а за време на настапот смени и неколку стајлинзи. Најпрво носеше златен комбинезон со ресни, па се преоблече во разнобоен боди. За крајот на изведбата, носеше жолт краток фустан.

Коментари

Популарно