(Видео) Нивес Целзиус во жешко издание

Социјалните мрежи поради пандемијата станаа единстевна врска со меѓу пејачите и фановите, па затоа познатите личности се сѐ поактивни.

Една од нив е хрватската пејачка и старлета Нивес Целсиус која секој момент го користи за нова провокација , а овојпат таа објави кратко видео.

Имено под црвено светло во стилот на „Амстердам“ и туш, во бикини изведуваше некој вид сензуален танц, а фановите збеснаа.

Нивес Целзиус на својот Инстаграм профил редовно објавува фотографии во провокативно издание, а цесто може да се види како позира и топлес.

Коментари

Популарно