(Фото) Ванда уште еднаш покажа зошто важи за една од најсексапилните жени во светот на фудбалот

Една од најзгодните сопруги на познатите фудбалери, Ванда Нара деновиве е на одмор во Африка.

Таа заедно со својот гопруг Маурио Икарди ужива во сафари, но и на плажа во жешко бикини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Имено на фотографиите споделени на социјалните мрежи , Ванда „ги истури градите“ во преден план, па го покажа и задникот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Коментари

Популарно