(Фото) Тијана Дапчевиќ ослабена и со долга коса, изгледа совршено

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по својата картка руса коса и автентичниот стил на облекување.

Но, сега пејачката се одлучи за промена. Тијана со последната фотографија ја покажа и новата фигура и новиот имиџ.

Инаку, Тијана беше на диета со која успеала да ги симне вишокот килограми. А, сега и со новиот имиџ, изгледа подобро од кога и да е.

На последната фотографија што ја објавила на својот инстаграм-профил, Тијана има долга руса коса, врзана во коњско опавче со прамени во нежно виолетова боја. Облечена во ултрамодерен тренд – цветни широки панталони и краток топ, Тијана изгледа одлично. Издание во кое досега не сме ја видиле.

Коментари

Популарно