(Фото) Меган Фокс во проѕирно боди снимена низ улиците на Лос Анџелес

Папараците неодамна ја фотографираа на снимање во Лос Анџелес.

Меган Фокс, за која многумина сметаат дека е една од најубавите и најсексапилните жени во Холивуд, неодамна беше уловена од папарацо-фотографи на снимање во Лос Анџелес.

Убавата бринета го покажа својот шарм во урбана, а сепак провокативна комбинација.

Најмногу внимание привлече она што Меган го носи под капутот, проѕирно боди со циркони кое ги открива нејзините гради.

Коментари

Популарно