(Фото) Аделина Тахири во мало бикини на плажа изгледа како милион долари

Албанската пејачка која важи за една од најпопуларните во Македонија, деновиве ги поминува на плажа во Турција.

Имено Аделина Тахири секојдневно објавува жешки фотографии од плажа и секој ден во различно бикини, а изгледа како милион долари.

Аделина пожешка и од песокот!

Коментари

Популарно