(Фото) Маријана во провокативно издание

Лото Маријана во бикини изгледа како божица.

Имено познатата водителка и манекенка Маријана Станојковска често рекламира најразлични модни брендови, но меѓу омилените се брендовите на долна облека и костими за капење, поради фактот што Маријана има што да покаже.

Таа уживаше покрај базен во бикини, а објавата за каратко време собра неколку илјади лајкови. Тело вретено и мало бикини за разубавување на денот!

Коментари

Популарно