(Фото) Ванда Икарди повторно провоцира

Сопругата на фудбалерот Мауро Иакрди подготвена за лето.

Ванда Нара важи за една од најконтроверзните сопруги на светските фудбалеи која често знае да провоцира со своите секси објави, па така и сега.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Најпрво позираше во мало бикини во бањата, а потоа објави и фотографија од плажа, па го поткрена задникот и позираше.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Коментари

Популарно