(Фото) Нова серија жешки фотографии од Нивес Целзиус

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус со интересна и провокативна фотографија повторно провоцира на социјалните мрежи, а овојпат покрај жеките фотографии, таа ги насмеа своите фанови.

Имено позираше во тесно , црно кожено фустанче, па напиша:

„Да бев момче и да се видев себеси минатата ноќ, тоа ќе беше љубов на прв поглед, не е до мене, до моите девојки е“ напиша Нивес.

Коментари

Популарно