(Фото) Старлетата позираше во танга на јахта и ги полуде фановите

Хрватската старлета и навивачка, Ивана Кнол  ја отвори сезона за сончање, како и голите фотографии во костим за капење.

По неколку жешки фотографии покрај базен, хрватската старлета отпатува за Египет, од каде речиси секој ден ги воодушевува своите придружници, кои неуморно ги коментираат нејзините слики.

Ивана сега целосно ги полуде сите и ги запали социјалните мрежите со нова фотографија на која позираше во танга на јахта.

Задникот го сврте кон камерата, па остави коментарите сами да си ја завршат рабоатата. „Најдобрата риба“, „Најдобриот задник на светот“, „Убава“, „Леле“, беа само некои од нив.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Коментари

Популарно