(Фото) Згодното тело на познатиот срцекршат ќе ве воодушеви

Актерот Марио Касас пдамна со својот изглед и улогите украде срца на милион жени ширум светот.

Шпанскиот срцекршач ова лето е вреден и снима нов филм, поради кој малку ја пуштил косата, но се останат на него е исто, секој мускул уредно стои на своето место.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mario Casas (@mario_houses)

Коментари

Популарно