(Фото) Пејачката во танга го сврте задникот кон камерата

Српската пејачка Марина Висковиќ неколку дена ужива на црногорското приморје, а сега своите следбеници ги почести со провокативна фотографија.

Имено, Марина позираше во минијатурно бикини кои ги истакна нејзините бујни атрибути. Ги крена нозете, а заносниот задник во бела танга го сврте кон камерите и сите ги остави без здив.

Коментари

Популарно