(Фото) Александра Накова никогаш пожешка

Поранешната манекенка Алексадра Накова деновиве ужива на одмор заедно со својата ќерка во Грција, а оттаму секојдневно објавува жешки фотографии.

Во базен, на плажа, легната на песокот или на лежалка Накова зрачи со сексапил. Накова изгледа како милион долари.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно