(Фото) Лила во секси костим за капење ужива на плажа

Македонската водителка знае како да ужива. Вљубеник е во патувањата и луксузот, а на социјалните мрежи секогаш споделува на која дестинација се наоѓа.

Иако на почетокот на летото уживаше во Турција, популарната водителка сега замина во неизбежната Грција. Секако, без фотографија од плажа не може да помине ниту еден одмор.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Коментари

Популарно