(Фото) Сопругата на Борко Ристовски позираше во бикини

Голманот на македонската ракометна репрезентација Борко Ристовски и неговата сопруга Нина, заедно со синот Душан заминаа на одмор.

Нина е доста активна на социјалните мрежи, па често знае да сподели и фотографии од нејзиното семејство. Овој пат таа ги почести следбениците со фотографии во црвен бикини и дискретно го покажа бујното деколте.

Коментари

Популарно