(Фото) Адријана Лима манекенката позираше топлес и ги излуде мажите

Бразилската манекенка Адријана Лима (40) ги изненади обожавателите на социјалните мрежи со нова разголена фотографија, со која направи хаос.

Адријана позирала во гардеробер, каде што на себе носела само гаќички, додека голите гради ги покрила со рацете. Атрактивната манекенка носела обетки, а на нозете високи потпетици, додека косата ја собрала во пунџа.

Адријана самоуверено застанала пред фотообјективот со голи гради и уште еднаш покажала зошто важи за една од најатрактивните манекенки на светот.

Фановите не останале нималку рамнодушни на нејзиното провокативно издание, па ѝ упатиле безброј комплименти за изгледот.

„Уникатна!“, „Прекрасна“, „Ох! Кралицата Лима“, „Гориш“, ѝ пишуваат восхитените обожаватели.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)

Коментари

Популарно