(Видео) Гавазова со шлиц до колкови и длабоко деколте

Македонската фолк пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени на македонската естрада.

Пејачката многу обрнува внимание на својот физички изглед, а нејзиноо вајано тело е резултат на редовните тренинзи.

И покрај тоа што има две деца, таа може да се пофали со совршена линија. На Инстаграм пејачката сподели видео на кое таа е облечена во провокативен црвен фустан со длабок шлиц и деколте.

Пејачката е вистински рај за очите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Коментари

Популарно