(Видео) По неполни 24 часа во Задруга таа веќе ги покажа г*лите гради

Учесничката во новата сезона на Задруга, Викторија Митровиќ предизвика лавина на коментари и реакции на социјалните мрежи откако уште во првите 24 часа ги покажа голите гради.

Имено таа додека била во креветот покрај неколку задругари заборавила дека градите и се ослободени од градникот и дека треба да го закопча горниот дел од облеката.

При станувањето таа ги покажа на мегдан голите гради, а потоа речиси едвај ги покри со раката.

По ова видео социјалните мрежи буквално започнаа да горат со оглед на тоа дека таа не во реалното шоу ниту 24 часа, а веќе се соблече.

На дел од учесниците им беше непријатно, па ја напуштија просторијата, погледнете:

Коментари

Популарно