(Видео) Весна Бејби до Игор Џамбазов: Се смеевме дека може да ни се случи љубов пред години

Македонската актерка Весна Бејби Петрушевска упати честитка до актерот Игор Џамбазов за неговата нова песна.

„Другарот пак со хит...само кога ќе ми текне колку се смеевме дека може да ни се случи љубов пред години...повлече нога бејб,фала ти Илина. Честит празник Македонијо“, напиша Бејсби на Инстаграм.

Коментари

Популарно