(Фото) Елеонора позираше во чипкана долна облека на балкон

Македонската старлета, девојката која ја запознавме со учеството во реалното шоу Задруга, не престанува да провоцира со секси фотографиите на Инстаграм.

Овој пат таа позираше во чипкана црна долна облека на балкон. „Ми требаш ти и зајдисонце“, напиша таа во опис на фотографијата.

Коментари

Популарно