(Фото) Џенифер Лопез „го заслепува светот“ со својот изглед и на 52 години

Џенифер Лопез „го заслепи светот“ со својот сјај на овогодинешниот Филмски фестивал во Венеција. На промоцијата на филмот „The Last Duel“, се појави со својот партнер Бен Афлек.

Ова е нивно прво појавување на црвениот тепих по обновувањето на нивната романса. Жорж Хобеика беше нејзиниот избор за облека за премиерата на филмот, но нејзиниот стајлинг беше надополнет со накит од Картие и сребрени сандали од Џими Чу.

Погледнете како парот „ги крадеше погледите“ на присутните.

Коментари

Популарно