(Фото) Деми Роуз уште еднаш докажа зошто важи за „кралица на облините“

Британскиот модел Деми Роуз уште еднаш покажа зошто ја носи титулата „Кралица на облините“. Имено таа се сочнше топлес, па фотографијата ја објави на Инстаграм.

„Фати ме ако можеш... работам намојот тен“ напиша Роуз, а нејзините фанови зибезумени коментираа дека гори од сексапил.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Коментари

Популарно