(Фото) Џенифер Лопез изгледаше беспрекорно на MTV VMA

Џенифер Лопез ја додели првата награда на вечерта за Песна на годината, која заврши во рацете на Оливија Родриго за „Driver’s License“. 

Џенифер Лопез ненадејно се појави на сцената на доделувањето на видео музичките награди на MTV во Њујорк. 52-годишната пејачка изгледаше беспрекорно во дводелна модна комбинација од Дејвид Кома.

Коментари

Популарно