(Фото) Меган Фокс со храбар изглед на „Мет Галата“

35-годишната глумица Меган Фокс, се појави во храбар и провокативен изглед на MTV VMA во Њујорк. Сите очи беа насочени кон нејзе.

Нејзиниот избор беше проѕирен фустан од колекцијата за сезоната пролет/лето 2021 на Mugler. На црвениот тепих зачекори со својот партнер Машин Ган Кели. 

Коментари

Популарно