(Фото) Еве како изгледала Станија пред операциите – нема да ја препознаете

Станија Добројевиќ, актуелна учесничка во реалното шоу „Задруга“ и старлета, дефинитивно привлекува внимание со својот изглед. Многумина би го дефинирале како поим за витка линија и беспрекорен тен.

Не постои жена која не би сакала да има тело како неа, а атрактивната бринета тоа го постигнала главно преку тренинзи, и малку преку операции. Станија зборуваше за нејзините интервенции на следниов начин:

– Ги правев градите одамна, зборував за тоа неколку пати (тројки!), Направени со мерка совршено да одат со мојата висина и градба, а причината е што повеќе не морам да носам градник и дека конечно можам да носам фустани со отворен грб. Задникот е природен, отсекогаш бил поголем, а за да останете подигнат и заоблен, се должи на напорот, работата и потта во теретана. Стомачните, половината – исто. Усни – откако ги направив, целото лице доби поегзотичен изглед и жал ми е што не почнав да ги правам многу порано. Направени се целосно со мерка и природен изглед – хијалуронска киселина – им рече Станија на своите следбеници на Инстаграм во 2017 година.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @pravo_vip_lice

Коментари

Популарно