(Фото) Ријана сподели фотографија на која позира без градник

Пејачката и претприемач, 33-годишната Ријана на својот Инстаграм профил сподели уште една врела и провокативна објава. Таа имено, позираше во најкраткиот мрежест фустан некогаш.

Ријана седи на под, а видливо е дека фустанот го носи без градник. Пејачката дискретно ги сокри интимните делови, а упати и аводлив поглед кон камерата.

„Јас додека чекам дел од модната ревија за мојот бренд долна облека. Знам дека не се подготвени за тоа“, порачала Ријана.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Коментари

Популарно