(Фото) Анастасија Ражнатовиќ во најпровокативно домашно издание досега

Популарната млада пејачка Анастасија Ражнатовиќ ги изненади своите фанови објавувајќи фотографија за добро утро на својот Инстаграм профил.

Имено таа позираше во најпровокативното парче облека до сега во домашна атмосфера. Широката маица без ракави ја носеше без градник на себе, додека градите слободно и се шетаа на сите страни.

Освен тоа таа доле носеше само долна облека со што буквално ги расони фановите во истата секунда, објавуваат српските медиуми.

Коментари

Популарно