(Фото) Лила ги покажа совршено обликуваните нозе

Популарната македонска водителка сподели фотографија на која позира во секси фустанче.

Во преден план секако се нејзиите добро обликувани нозе. Лила секогаш предизвикува лавина реакции со своите објави, па таа беше и овој пат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Коментари

Популарно