(Фото) Ѕирнете во станот на актерот Милош Биковиќ

Актерот Милош Биковиќ за Божиќ направи чекор напред и го покажа својот дом.

Популарниот актер љубоморно ја чува својата интима, но за празникот одлучил на бројните обожаватели да им подари една убава фотографија.

На фотографијата има елка и камин, што претставува вистинса зимска идила. Милош на следбениците на Инстаграм им се обрати и на српски и на руски јазик.

Ѕидовите над каминот ги красат икони, како и портретот од Милош од филмот „Сончаница“, кој му отвори врати од рускиот пазар.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

Коментари

Популарно