(Фото) Бритни Спирс ги „запали“ социијалните мрежи - позирајќи само на танга

Поп-дивата Бритни Спирс продолжува да ги изненадува своите следбеници.

Особено со своите последни објави на Инстаграм, буквално ги „запали“ своите следбеници. Таа позираше комплетно гола, само по танга, на своето огледало.

На овие фотографии жените завидуваат, а мажите не трепнуваат.

Коментари

Популарно