(Фото) Никој може да одолее на бујното деколте на Нивес

Хрватската старлета Нивес Целзиус не престанува да провоцира.

Таа отпатува за Тајланд заедно со пријателите и е засолни од студените зимски денови.

Оттаму таа ги почести фановите со секси видеа, на кои во преден план се нејзините бујни гради.

Коментари

Популарно