(Фото) Елеонора како Плејбој зајачица

Македонската старлета и модел, Елеонора Миљковиќ сподели фотографија со која буквално го запали Инстаграм.

Иако често споделува провокативни фотографии, овој пат навистина успеа да предизвика бура реакции.

Облечена во секси долна облека Елеонора потсетува на Плејбој зајачица.

Погледнете:

Коментари

Популарно